Zapisy

Rozpoczynamy kolejną edycję Spotkań dla Zakochanych

Dnia 13 października 2021 rozpoczynamy kolejną edycję “Spotkań dla zakochanych”.  Są one okazją do głębszego  poznawania się dla par pragnących budować ze sobą bliższą relację i biorących pod uwagę małżeństwo jako ewentualną wspólną drogę życia. Natomiast osoby już zaręczone, narzeczeni, mogą utwierdzić się w podjętej decyzji wkroczenia na tę drogę.

Po ukończeniu całego kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenia o ukończeniu kursu przedmałżeńskiego.Kurs trwa 17-18  tygodni – zakończenie jest planowane na połowę lutego 2022r.
Jest to kurs wymagający i tylko dla ambitnych. Spotkania prowadzone są przez Magdalenę i Wiesława Grabowskich, a duchowym opiekunem kursu jest Ks. Roman Trzciński.

Spotkania rozpoczną się 13 października.
Zapisy przez stronę internetową https://panel.mprofi.pl/survey/ZJW/
Przyjęty zapis zostanie potwierdzony mailowo w terminie około tygodnia. Przed rozpoczęciem kursu, będzie przesłana, również mailem, informacja przypominająca.

Zakładamy, że pierwsze spotkanie odbędzie się “w realu” w sali Faustyna przy kościele św. Jakuba przy placu Narutowicza w Warszawie – chybachyba że będą jakieś ograniczenia, o których wówczas poinformujemy.

Zapraszamy.